Erberk Ajans Hakkında

Erberk Ajans Hakkında

BİZ KİMİZ ?

20 yıllık geçmişinde Erberk Ajans bir çok tanınmış manken ve fotomodel yetiştirmiştir.Bir çoğu Erberk Ajans ailesinde bulunmanın prestiji sayesinde bugünkü kariyerlerine ulaşmışlardır. Ayrıca Dünya'nın en prestijli Yabancı Ajanslarıyla işbirliği yaparak Türk moda ve tanıtım sektörüne bir çok yabancı model sunulmuştur.

Televizyonlarınızda ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay , bayan bir çok reklam oyuncusu , dizi film oyuncusu Erberk Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.

Bir çok defile organizasyonu , bayi toplantıları , ürün tanıtımları , tv yarışma programları hep Erberk Ajans?ın Dans ekibi , animatör ve sunucularıyla seyredilmesi keyifli prodüksiyonlar haline gelmişlerdir.

Fuarlar , tanıtımlar ve şovlar , hepsi bizim işimiz. Tanıtımda başarıya giden yol sizi en iyi şekilde temsil edecek yardımcılarınızı seçmekten geçiyor.Tanıtım hosteslerimiz bu güne kadar en önemli moda?dan , araba , sanayi bilgisayar fuarlarına ve daha bir çoklarına başarıyla hizmet ettiler.

NEDEN BİZİ SEÇİYORLAR ?

 

Güvenilirlik: Oyunculuk sektörüne girmeye karar verdiğiniz zaman ilk yapmanız gereken güvenilir bir ajansın içinde yer almaya başlamak olmalıdır. Yetenekleriniz ajansımız için her zaman çok önemli olmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile ajansımızın rehberliğinde kariyer planınızı oluşturabilirsiniz. 

Kalite ve Tecrübe: Yöneticisinden tüm çalışanına kadar işini severek yapan , önce kaliteye önem veren Erberk Ajans ailesi 20 senenin tecrübesiyle sizlere hizmet etmektedir.

Geniş Kadro: Televizyonlarınızda dizi , reklam ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 80 yaşındaki sevimli bay , bayan bir çok reklam ,dizi film oyuncusu Erberk Ajans kadrosundandır. Örnekleri saymakla bitmez.

Estetik: Defileler , Moda Showları ,Fuar ve Organizasyonlar,Moda dergileri , Kataloglar , Bilboard , Afiş gibi her gün önümüze çıkan görsel konuların vazgeçilmez unsuru olan : Fotomodel ve Mankenliğin referans noktasıdır , Erberk Ajans.

Organizasyon: Erberk Ajans kurulduğu günden itibaren bir çok moda gösterisi ,defile ,ekspozisyon organizasyonuna imza atmıştır. Bu organizasyonlar küçük-orta ölçekli çalışmalardan başlıyarak çok daha detaylı ve görsel bir şölene dönüşen organizasyonları da kapsamaktadır. Referanslarımız saymakla bitmez.