SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Ajansınıza nasıl kayıt olabilirim ?
Ajansımıza kayıt olabilmeniz için öncelikle başvuru bölümündeki başvuru formunu doldurmalısınız. Lütfen formu doldurmadan önce dikkatlice yazıyı okuyunuz.

2. Başvuru formunu doldurdum ancak hiçbir cevap gelmedi.
Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Bunun nedeni bilgilerinizi eksik doldurmanızdan kaynaklanabilir. E posta adresinizi yanlış ve/veya eksik yazdığınızdan dolayı size yolladığımız cevap ulaşmamıştır. Size yollayacağımız cevaplar sadece e posta yoluyla olacağından , e posta adresinizi dikkatlice yazıp posta kutunuzu , posta kutunuzun Junkmail veya Önemsiz Posta klasörlerini dikkatlice kontrol etmelisiniz.

3. Başvuru sonrasındaki süreç nedir ?
Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 5 iş günü içerisinde cevaplıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse sizi ajans kadromuza almak için fotoğraf çekimlerine davet ediyoruz. Bu konuyla ilgili tüm gerekli bilgiler size e posta ile yollanacaktır. İstanbul dışından başvuran adaylarımız 5. maddeye geçebilirler.

4. Ajansınızda yapılan fotoğraf çekimdeki fotoğraflarımızı nasıl alabiliriz ?
Çekilen fotoğraflarınızı almak isterseniz, foto çekiminden takriben 15 gün sonra Ajansımıza adınızı , soyadınız , doğum tarihinizi ve konuyu içeren bir e-postayı webmaster@erberk.com.tr adresine yollayarak bu fotoğrafların size gönderilmesini isteyebilirsiniz.

5. İstanbul dışından başvuranlar için süreç nasıl işlemektedir?
Üyeliğinizi tamamlamak ve aktif hale getirmek için oyuncu girişi bölümüne girip “kullanıcı adınız” kısmına e-mail adresinizi ve “parola” bölümüne size sms ve email olarak göndermiş olduğumuz şifreyi yazıp giriş yapınız. Üyelik ücretini sisteme giriş yaparak kredi kartınız ile ödeme yapabilirsiniz ya da banka havalesi / EFT yaparak ödeyebilirsiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra profil bilgilerinize ulaşabileceksiniz. Banka havalesi olarak yıllık ücretini ödeyen oyuncuların havale dekontlarını muhasebe@erberk.com.tr adresine göndermeleri rica olunur.

6. Başvurum onaylandı ödememi yaptım şimdi ne yapmam gerekli?
Banka havalesi ile yapılan ödemeler 2-5 iş günü içerisinde sistemden onaylanmaktadır. Süreci hızlandırmak için başvuru numaranızla dekontunuzu bize mail atabilirsiniz. Kredi kartıyla yaptığınız ödeme anında aktif olmaktadır. Profil bölümü aynı sosyal medya hesapları gibi (facebook , instagram) kendi profilinizi yaratıp müşteriler tarafından görünmesini istediğiniz resimlerinizi yükleyeceğiniz bölümdür. Bu resimler sadece müşteriler tarafından görüntülenecektir.

Ekliyeceğiniz fotoğrafların kalitesi “Profesyoneller” tarafından seçilmenize kolaylık sağlayacaktır. Bu nedenle Ana sayfamızdaki “Yeni Yüzler” deki resimleri örnek alabilirsiniz. Ayrıca bu sayfanın sonunda yer alan bilmeniz gerekenler bölümlerinden de bilgi edinebilirsiniz.

Üyelik ücretini ödedikten sonra fotoğraf ve bilgileriniz (adres,telefon ve e posta gibi iletişim bilgileriniz hariç) Film –Tv - Reklam yapımcıları, Yönetmen , Fotoğraf sanatçıları , Reklam Ajansları , Moda sektörü v.d. gibi kişi ve kurumların , kısaca “ Profesyonellerin” kullanımına açılacaktır. “ Profesyoneller” gerçekleştirecekleri projelere uygun adayları Erberk.com.tr’den yararlanarak seçeceklerdir. Daha sonra Erberk Ajans aracılığı ile bu adaylarla ilişkiye geçeceklerdir.

7. Fotoğraflarımızı ne kadar sürede bir yenilemeliyiz ?
1 - 30 yaş arasındaki kişilerin en geç 1 yıl sonra ajansımızda yeniden fotoğraf çekimi yaptırmaları gerekmektedir. Müşteriler güncel olmayan fotoğraflara bakmamaktadırlar. Bu nedenle her sene fotoğraf güncellemesi tavsiye edilir ve bunun takibini sizin yapmanız gerekir.

8. Web sitenizde yeni yüzler bölümünde neden benim resimlerim gözükmüyor ?
Web sitemizde yeni yüzler bölümündeki resimler sadece sitemizi ilk defa ziyaret edenlere , tanıtım amacıyla sergilenir ve bu resimler bilgisayarın tesadüfi olarak kendi seçimidir. Her 3 ayda bir değişir. Müşterilerimiz bu bölüme girmezler , buradan oyuncu seçimi yapmazlar. Oyuncu seçimlerini müşteriler , özel olarak girdikleri bölümden (firma girişi) yaparlar ve bu bölüme başka kimse giremez.

9. Ajansınızdan bana ne zaman iş gelecektir ?
Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı yapmakla yükümlüdür. Bu tanıtım sonucunda siz oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir. Ajansımız tüm diğer ajanslar gibi işveren değil , müşteriler ile sizlere aracılık yapan bir kurumdur.

10. Fotoğraf çekimlerine katılırken bilmemiz gerekenler nelerdir ?

 

Kadın S.S.S

BAYANLAR için
"Tıklayınız"

Erkek S.S.S

ERKEKLER için
"Tıklayınız"

Çocuk S.S.S

ÇOCUKLAR için
"Tıklayınız"