SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

1. Saçlarınız günlük şekillendirdiğiniz gibi ve hafif makyajlı olarak çekime katılmanız rica olunur.

2. Foto çekimine mümkünse yalnız gelmenizi rica ediyoruz. Bekleme salonumuzdaki yerlerimiz sınırlıdır.

3. Aşağıda resimli örnekleriyle açıklanmış kıyafetlerden yanınızda birden fazla ve farklı renklerde getirmenizi rica ederiz. Foto Çekimi yüz ve boy olmak üzere 2 şekilde yapılmaktadır (Yüz çekimi için en az 4 , Boy çekimi için en az 3 kıyafet getiriniz.) Lütfen yanınızda video çekiminizi yaparken giymeniz için 1 adet siyah T-shirt getiriniz.

4. Fotoğraf çekimi Ajansımızda aşağıdaki adreste yapılacaktır :

Adres: Hüsrev Gerede Cad. Ergüven Palas Apt. No:50 D:9 Teşvikiye / Beşiktaş / İstanbul / TÜRKİYE
Tel: +90 212 2742214 , +90 212 2749445 Adres planı için lütfen bağlantısını tıklayınız.

1. Yüz Çekimi İçin
KOYU RENK SAÇLI BAYANLAR : (siyah - kahve) Kesinlikle çizgisiz ve düz , resimde görüldüğü gibi açık renk (saçlarınızı ortaya çıkaracak renkler) T-shirt , body , gömlek , askılı , straplez v.b. kıyafetlerden en az 4 adet getiriniz. Boyunu kısa gösterdiği için dik yaka getirmeyiniz.

AÇIK RENK SAÇLI BAYANLAR : (sarı - açık kumral - kızıl) Kesinlikle çizgisiz ve düz resimde aşağıda görüldüğü gibi koyu renk (saçlarınızı ortaya çıkaracak renkler) T-shirt , body , gömlek , askılı , straplez v.b. kıyafetlerden en az 4 adet getiriniz. . Boyunu kısa gösterdiği için dik yaka getirmeyiniz.

2. Boy Çekimi İçin
Tercihan düz renk veya az desenli , elbise , spor elbise , ceket-pantalon , ceket-etek, bluejean pantalon-gömlek , pantalon-T shirt v.d. en az 3 adet getiriniz.