Erberk Ajans'a En Çok Sorulan Sorular:

Ajansınıza Nasıl Kayıt Olabilirim ?

Ajansımıza kayıt olabilmeniz için ana sayfamızda Başvuru bölümündeki başvuru formu nu doldurmalısınız. Lütfen bu formda sizden istenilen bilgileri eksiksizce doldurunuz. Ajansımıza başvuru sadece www.erberk.com.tr dan yapılmaktadır.

Başvuru’ma hiçbir cevap gelmedi ?

Başvuru formunuz bize ulaşmamış olabilir. Bunun bir nedeni bilgilerinizi eksik doldurmanızdan kaynaklanabilir. Ya da , e posta adresinizi yanlış yazdığınızdan dolayı size yolladığımız cevap ulaşmamıştır. Size yollayacağımız cevaplar sadece e posta yoluyla olacağından , e posta adresinizi dikkatlice yazıp e posta kutunuzu , e posta kutunuzun Junkmail veya Önemsiz Posta klasörlerini dikkatlice kontrol etmelisiniz.

Başvuru sonrasındaki süreç nedir ?

Ajansımıza yaptığınız başvuruyu en geç 5 iş günü içerisinde olumlu - olumsuz da olsa cevaplıyoruz. Eğer başvurunuz olumlu kabul edilirse Ajansımıza katılmanız için bir davet mektubu yollayacağız. Lütfen e posta hesabınızı kontrol ediniz.

Kullanıcı Adımı ve şifremi yazıyorum , Ancak profilime giremiyorum

Kullanıcı girişinden :  https://www.erberk.com.tr/giris  (oyuncu girişi)  , şifrenizi sıfırlayarak yeni bir şifre oluşturup tekrar giriş yapabilirsiniz.

Şifremi unuttum , ne yapacağım ?

Kullanıcı girişinden :  https://www.erberk.com.tr/giris  (oyuncu girişi)  şifrenizi sıfırlayarak yeni bir şifre oluşturup tekrar giriş yapabilirsiniz.

Erberk Ajans benimle , nasıl ve ne zaman iletişime geçecek ?

Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı yapar. Her proje için sizin resimlerinizi ve bilgilerinizi müşterilere sunarız. Bu tanıtım sonucunda siz oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir. Bu nedenle sizinle iletişime sadece müşterilerden sizin için bir teklif geldiğinde geçebiliyoruz.

Ajansınıza üye olduktan sonraki süreç nedir ?

Üyelik ücretini ödedikten sonra fotoğraf ve bilgileriniz (adres,telefon ve e posta gibi iletişim bilgileriniz hariç)  Film –Tv - Reklam yapımcıları, Yönetmen , Fotoğraf sanatçıları , Reklam Ajansları , Moda sektörü v.d. gibi kişi ve kurumların , kısaca “ İş verenlerin” kullanımına açılacaktır. “ İş verenler” gerçekleştirecekleri projelere uygun adayları www.erberk.com.tr ’dan yararlanarak seçeceklerdir. Daha sonra Erberk Ajans aracılığı ile sizinle ile iletişime geçeceklerdir.

Ajansınızdan bana ne zaman iş gelecektir ?

Ajansımız, müşterilere sizin tanıtımınızı yapmakla yükümlüdür. Bu tanıtım sonucunda siz oyuncularımızı, belli bir iş için seçecek ve iş teklif edecek olan sadece müşterilerdir. Ajansımız tüm diğer ajanslar gibi işveren değil , müşteriler ile sizlere aracılık yapan bir kurumdur.

Web sitenizde neden benim resimlerim gözükmüyor ?

Web sitemizde resimleri görünen oyuncularımız daha önce projelerde yer almış kişilerdir. Yeni yüzlerdeki oyuncular ise tesadüfi olarak yenilenen ve sadece web sitemizi yeni ziyaret edenler için bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Başka bir deyişle yeni yüzler sayfamız , yeni kayıtlar aldığımızı belirtmek içindir.

Müşterilerimiz web sayfasına bakarak oyuncu seçimi yeni yüzler sayfamızdan yapmazlar  , çünkü buradaki oyuncu sayısı sınırlıdır. Bunun yerine profesyonel kullanıcı bölümünden veri tabanımıza bizim iznimizle  girerek seçim yapıp , bize bildirirler. Kısaca profil sayfanız sitemizde diğer kişilere açık değildir. Görülemez .

Ajansınıza üye oldum , başka ajanslarla da çalışabilir miyim ?

Birden fazla ajansla çalışmak etik değildir . İş teklifleri , projeler tüm ajanslara işveren firmalar (reklam ajansı , film ve dizi yapım şirketleri gibi) tarafından aynı anda bildirilir. Resim ve bilgileriniz işveren firmanın önüne birden fazla ajans tarafından geldiğinde işveren firma bu kişiyi seçmeyebilir . Sebebi ise bir oyuncunun birden fazla takımda oynamasının etik olmadığını düşünmektedirler.  

Profil sayfama nasıl resimler yüklemeliyim ?

Resimlerinizin kalitesi sizin iş alma , firmalar tarafından seçilme şansınızı arttıracaktır. Bu nedenle amatörce çekilmiş fotoğraflar yerine , bir fotoğraf stüdyosunda çektirmenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Fotoğraf çekimi kesinlikle düz bir zeminde (tercihan gri veya siyah) yapılmalıdır.

Çekim sırasında güneş gözlüğü , şapka gibi aksesuarlar kesinlikle kullanmayınız.

Yüzünüzün , Net ve aydınlık  olduğu resimler yollamaya özen göstermenizi rica ederiz.

Size nasıl fotoğraf yükleyeceğinize ( çektireceğinize ) dair örnekleri görebileceğiniz bağlantıya lütfen tıklayınız :

https://www.erberk.com.tr/nasil-fotograflar-yuklemeliyim--sd-134